Sobota, 2014-10-25

Imieniny:

Ingi, Maurycego

Jesteś tu: » Strona główna » KONTAKT

sekretariat czynny od poniedziałku do piątku

w godzinach 7.00-15.00

• DANE teleadresowe

adres

Szkoła Podstawowa w Chabielicach

Chabielice 5

97-420 Szczerców

adres e-mail

spchabielice@poczta.onet.pl

telefon/fax

(44)6318316

• Administratorzy szkolnej strony internetowej

Marzena Chałada upiększa podstronę grupy starszaków, czyli przedszkolaków 5 i 6 LATków. Prawda, że pięknie?!

Anna Gocałek dba, aby nasze przedszkole prezentowało się wspaniale. Cóż za prezencja. Na dodatek jeszcze troszczy się (po efektach można stwierdzić, że bardzo troskliwie) o wiadomości  inaczej aktualności z zajęć dodatkowych.

Sylwia Pawełoszek odpowiada w sumie (chyba także sumiennie) za całokształt i aktualny kształt szkolnej strony internetowej.

Katarzyna Raszewska prowadzi sprawy bieżące, administracyjne i organizacyjne oraz wprowadza wyłącznie "pozytywną energię". Stąd na naszej szkolnej stronie internetowej wyjątkowo energetycznie i mamy nadzieję także energicznie- dosłownie i przenośnie.

Wioletta Sobczak aktualizuje życie klasy aktualnie drugiej oraz wspiera niematerialnie to znaczy intelektualnie jako skarbnica wiedzy informacje dotyczące działalności Szkolnej Kasy Oszczędności. Wszystko, nie mogło być inaczej, "na bogato"! Bogactwo formy i treści.